• Starostka obce p. Alžbeta Suriaková zvoláva riadne zasadanie OZ v Lodne, ktoré sa koná v zasadačke obecného úradu 14.11.2019 o 15.30 hod. Celá pozvánka - TU.

krv okt

kriz F

• Srdečne Vás pozývame na 22. ročník Rozprávačškého Lodna, celoštátnu súťažnú prehliadku rozprávačov, ktorá sa uskutoční v Kulturnom dome Lodno 28. - 29. septembra 2019. Celú pozvánku a program podujatia nájdete TU.

• MŠ Lodno ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu - učiteľ/ka. Viac informácií - TU.

• Starostka obce p. Alžbeta Suriaková zvoláva riadne zasadanie OZ v Lodne, ktoré sa koná v zasadačke obecného úradu 5.9.2019 o 15.30 hod. Celá pozvánka - TU.

krvicka

Dobrý deň, milí priatelia rozprávačského umenia,

srdečne vás všetkých pozdravujeme z Kysuckého kultúrneho strediska v Čadci a zároveň vám oznamujeme zmenu konania celoslovenskej súťažnej prehliadky rozprávačov ROZPRÁVAČSKÉ LODNO 2019.
Vzhľadom k tomu, že na vlaňajšej súťažnej prehliadke viacerí z rozprávačov, ktorí sa pravidelne zúčastňujú na Rozprávačskom Lodne a taktiež organizátori /KKS v Čadc
i a Obec Lodno/ navrhli zmeniť termín konania súťaže z mesiaca jún na september hlavne z toho dôvodu, že v letných mesiacoch prebiehajú rôzne folklórne podujatia a viacerí z rozprávačov sú v nich zainteresovaní, v roku 2019 sme sa rozhodli uskutočniť túto zmenu.

22. ročník Rozprávačského Lodna sa bude konať v dňoch 28. – 29. septembra 2019 v Kultúrnom dome v Lodne.

Veríme, že tento termín sa nám osvedčí a už sa tešíme na naše spoločné stretnutie. Prajem príjemné prežitie leta a veľa krásnych dní.

Všetky potrebné informácie o súťaži a prihlasovaní sa do nej nájdete v PROPOZÍCIÁCH zverejnených na webovej stránke KKS v Čadci www.kulturnekysuce.sk v sek cii "Propozície a prihlášky

www.kulturnekysuce.sk v sekcii "Propozície a prihlášky".

Obec Lodno ponúka sálu kultúrneho domu na rôzne spločenské udalosti, svadby, jubileá, oslavy krstín, plesy, kary a pod. sálu kultúrneho domu.