V obci je zachovaná murovaná zvonica zo začiatku 19. storočia, ktorá je hodnotným dokladom ľudovej architektúry. Kostol patrí do farnosti Kysucký Lieskovec a je zasvätený svätému Petrovi a Pavlovi. Zasvätil ho Kardinál Chryzostom Korec v roku 2000.

uvítanie detí 2

• Starostka obce p. Alžbeta Suriaková zvoláva riadne zasadanie OZ v Lodne, ktoré sa koná v zasadačke obecného úradu 18.12.2018 o
    15.30 hod.

Mikuláš pozvánka

• Oficiálne výsledky komunálnych volieb v našej obci nájdete TU.

Obec Lodno ponúka sálu kultúrneho domu na rôzne spločenské udalosti, svadby, jubileá, oslavy krstín, plesy, kary a pod. sálu kultúrneho domu.