V obci je zachovaná murovaná zvonica zo začiatku 19. storočia, ktorá je hodnotným dokladom ľudovej architektúry. Kostol patrí do farnosti Kysucký Lieskovec a je zasvätený svätému Petrovi a Pavlovi. Zasvätil ho Kardinál Chryzostom Korec v roku 2000.

krvv

• Starostka obce p. Alžbeta Suriaková zvoláva riadne zasadanie OZ v Lodne, ktoré sa koná v zasadačke obecného úradu 28.6.2018 o 15.30 hod.

• Obec Lodno Vás pozýva na Petro-Pavlovské hodové slávnosti 2018. Detailný program nájdete TU.

hasici

• Srdečne Vás pozývame na 21. ročník Rozprávačškého Lodna, celoštátnu súťažnú prehliadku rozprávačov, ktorá sa uskutoční v Kulturnom dome Lodno 9. - 10. júna 2018. Celú pozvánku a program podujatia nájdete TU.
  • Propozície k podujatiu nájdete TU.

• Starostka obce p. Alžbeta Suriaková zvoláva riadne zasadanie OZ v Lodne, ktoré sa koná v zasadačke obecného úradu 3.5.2018 o 15.30 hod.

dane

hasici pozvanka

Bez názvu

• Starostka obce p. Alžbeta Suriaková zvoláva riadne zasadanie OZ v Lodne, ktoré sa koná v zasadačke obecného úradu 22.3.2018 o 15.30 hod.