Lodno

Zo športu

FK Lodno so sídlo v obci Lodno je vzmysle zákona č. 83/1990 Zb. dobrovoľným združením občanom, ktorí jeho prostredníctvom vykonávajú záujmovú činnosť v telesnej  výchove a to najmä v športovom odvetví futbalu a iných odborných činnostiach a aktivitách. Poslaním FK Lodno je uspokojovať záujmy a záľuby občanov.

 predseda: Ján Hofer, Lodno, č. t. 0904 862 315

manager: Rastislav Zeman, Lodno 287, č. t. 0907 840 849

 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pravidlá futbalu TU.

Výsledky futbalu k 22.5.2015 TU.

Stanovy FK Lodno nájdete  TU.

Príhovor starostky z otvorenia nového multifunkčného ihriska a fotografie z výstavby si môžete pozrieť  TU.

Zápisnicu z valného zhromaždenia ktoré sa konalo dňa 13.01.2013 nájdete  TU. , prezenčnú listinu  TU.

Výsledky futbalu jarnej sezóny 2012  TU.

Zápisnicu zo stretnutia členov FK Lodno zo dňa 22.3.2009 nájdete  TU.

Zápisnicu zo stretnutia členov FK Lodno zo dňa 30.05.2008 nájdet  TU.

Fotokópiu albumu p. Romana Martin zo začiatkov futbalu v Lodne od roku 1965 s výstavbou ihriska si môžete pozrieť   TU.

 

Naši futbalisti  v r. 2015

FUTBALISTI v roku 2014

 

I. ročník hokejbalového turnaja – 27.1. 2013

základné fakty o turnaji

Turnaja sa zúčastnilo celkom 5. mužstiev. A to mužstvá Stars, Nižný koniec, Stred, My a Vyšný koniec. Turnaj pozostával zo základnej časti a play-off. V základnej časti mužstvá zohrali zápasy medzi sebou a každý s každým, teda celkovo desať zápasov po 2x7 min.Po základnej časti bolo nasledovné poradie: 1. Nižný koniec (4 víťazstvá ), 2. Stars (3 víťazstvá) a medzi ďalšími troma mužstvami muselo o poradí rozhodovať skóre, nakoľko všetky tri ostatné mužstvá mali po jedno víťazstvo. Na základe skóre na 3. mieste skončilo mužstvo Stred, na 4. mieste mužstvo vyšný koniec a na 5. mieste mužstvo My. Následne po základnej časti sa hralo playoff – I. semifinále – 1 a 4 mužstvo a II. semifinále 2 a 3 mužstvo. Nakoľko vyšný koniec sa nezúčastnil playoff, do semifinále postúpilo 5. mužstvo – My. Na základe semifinálových zápasoch do finále postúpili mužstvá Stars a Nižný koniec. O tretie miesto hrali mužstvá Stred a My, kde po napínavom priebehu a remíze v riadnom čase i po predĺžení, nastúpili trestné strieľania, kde po jedinom premenenom trestnom strieľaní vyhralo 3. miesto mužstvo My. Vo finálovom zápase medzi Stars a Nižným koncom, bol takmer do konca bezgólový stav, avšak cca  2 min pred koncom sa podarilu mužstvu Stars skórovať. Nižnému koncu sa aj napriek veľkému úsiliu nepodarilo vyrovnať a tak turnaj vyhralo mužstvo Stars. Takže konečné poradie:1. Stars, 2. Nižný koniec, 3. My, 4. Stred, 5. Vyšný koniec.

  

Prvé myšlienky o založení HBK PROFI Lodno

sa zrodili začiatkom roku 2006. Slovo dalo slovo a 27.2.2006 sme absolvovali prvý tréning na hokejbalovom ihrisku v Nesluši. Zakladajúci členovia menovite Jedinák Jozef, Peter Mrvečka a Miloš Brandýs sa obrátili so žiadosťou na poslancov obecného zastupiteľstva a požiadali o podporu pri realizácii nášho zámeru založiť hokejbalový klub. Dňa 28.6.2006 vznikol hokejbalový klub obce Lodno s názvom HBK PROFI Lodno. Na jeseň 2006 sme už reprezentovali našu obec v seniorskej Ferax hokejbalovej Žirafa lige v sezóne 2006/2007.

Viac na:  www.hbk-lodno.szm.sk