scitanie

Už 15. 2. 2021 sa začne Sčítanie obyvateľov aj v obci Lodno!

Urobte aj Vy klik pre lepšie Slovensko a rozhodnite o tom, kam sa bude uberať naša krajina, ale aj naša obec ďalších 10 rokov.

Sčítať sa dokážete sami elektronicky z pohodlia Vášho domova, pričom vyplnenie formulára Vám zaberie približne 10 minút. Sčítajte sa cez formulár na www.scitanie.sk alebo pomocou mobilnej aplikácie.

Ak sa nemôžete sčítať sami, poproste blízku osobu alebo rodinného príslušníka, aby Vám pomohli so sčítaním sa.

V prípade otázok zavolajte na obecný úrad na číslo 041/423 17 21 či na call centrum 02/20 92 49 19. Pretože aj Váš klik môže rozhodnúť.

Vopred ďakujeme všetkým obyvateľom za spoluprácu.

Obecný úrad Lodno

Najčastejšie otázky FAQ k SODB 2021: https://www.scitanie.sk/mohlo-by-vas-zaujimat/spytali-ste-sa-nas-faq

• Chcete mať najnovšie informácie z rozhlasu vašej obce? Pokiaľ máte k dizpozícii mobilný telefón s operačným systémom Android alebo Apple,odteraz máte možnosť stiahnuť si zdarma z Google Play (Obchod Play) alebo AppStore aplikáciu ‘Moja Obec’. Formou bleskových správ budete informovaní notifikáciami o výpadkoch prúdu, plynu či vody, organizovaných športových či spoločenských akciách.

Bližšie informácie v letáku - TU.
  • 05-clanok

Obec Lodno ponúka sálu kultúrneho domu na rôzne spločenské udalosti, svadby, jubileá, oslavy krstín, plesy, kary a pod. sálu kultúrneho domu. Cenník prenájmu nájdete na tomto odkaze.

Námestie

Obecná bytovka

Vypracovaný projekt  Rekonštrukcia MŠ Lodno

TEXTOVÁ ČASŤ SPRIEVODNÁ A TECHNICKÁ SPRÁVA

A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, A9, A10, A11, A12, A13, A14

Obecná bytovka

Nižši nájdete materiály vo formáte PDF k zamýšľanej výstavbe obecnej bytovky.

Úvodný list prezentácie

Pohľad čelný - kolor